BARİSTA SENSİN

En değerli baristalar ve jüri üyeleriyle beraber “Barista Sensin” yarışmasında siz de yer almak ister misiniz?

Daha önce hiç bar arkasına geçmediyseniz ve kurum ya da kişiden özel olarak barista eğitimi almadıysanız bu platform tam size göre.

Hayalleriniz olan baristalık için kendinizi denemeye ve aynı zamanda sektörün  önde gelen isimlerinin jüri olacağı bu platformda yarışmaya hazır mısınız?

Yarışma 18 ve 21 Mayıs 2017 tarihinde iki aşamalı olarak Congresium Ankara’da gerçekleşecek olup, katılım sayısı 8 kişi ile sınırlıdır.

Moderatörlüğünü Baristalar Derneği’nin üstleneceği, “Barista Sensin Yarışması” katılımcılarına 18 Mayıs 2017 tarihinde yarışma süresince neler yapılması gerektiğine dair uygulamalı kısa bir eğitim verecektir.

O zaman ne duruyorsun www.kahvecikolatafest.com üzerinde bulunan Barista Sensin Katılım Başvuru Form’unu doldur ve bu platformda yer almaya hak kazan.

YARIŞMA KURALLARI

 *18 yaşını doldurmuş olmak.

*Kahve ile alakalı herhangi bir iş tecrübesi bulunmaması

*Herhangi bir kuruluş ya da kişiden kahve eğitimi alınmamış olması gerekmektedir.

Başvurular sonrası 8 yarışmacı Baristalar Derneği tarafından belirlenecek olup ilgili kişilere bilgi maili iletilecektir.Yarışmaya hak kazananan yarışmacıların biletix.com üzerinden yarışmanın yapılacağı ilgili gün için  bilet almaları yeterli olacak olup ekstra bir ücret uygulanmayacaktır.

JÜRİLER

Sam ÇEVİKÖZ

Şerif BAŞARAN

Cenk R. GİRGİNOL

Nurettin KARAKUNDAKOĞLU